בס"ד

הלוגו של סוכנות הביטוח נגה

 

איור של גלולה עם כיתוב: תרופות בהתאמה אישית

סוכן הביטוח יצחק יעקב

C.L.U

פתרונות ביטוח בהתאמה אישית

 

 עזרא 11, בני ברק 51123 משרד: 074-7015070  נייד: 054-4433244  פקס: 03-6500549    yakov.insurance@gmail.com 

 
 
   דף הבית

 על הסוכנות

 צרו קשר
     
   

ביטוח חיים

 

 אבחון מהיר

 תרופות בהתאמה

 בריאות

 סיעוד

 מחלות קשות  

 נסיעות לחו"ל

 אובדן כושר עבודה

 ביטוח חיים

להתאים ביטוח להמשך חיים

 

 

איור של פוליסה לביטוח חייםמטרתו העיקרית של ביטוח החיים היא להבטיח המשך קיום כלכלי בכבוד לבני המשפחה בעקבות פטירה, חלילה, של אחד ההורים.

 

מי שזקוקים ביותר לביטוח, הם בעיקר ההורים צעירים בתחילת דרכם בתקופה שבה טרם עלה בידם לצבור נכסים פיננסים וחסכונות והם מעוניינים להבטיח את הקיום הכלכלי של ילדיהם, ככל שיקרה, חלילה, למי מהם, הגרוע מכל.

 

על מנת להבטיח רמת חיים סבירה למשפחה כך שלא תהיה תלויה בחסדי הזולת ולא תזדקק לקצבאות הביטוח הלאומי, יש צורך בביטוח חיים בגובה של כמאה ועשרים משכורות.

 

ככל שמתבגרים וצוברים נכסים הצורך בסכום ביטוח חיים גבוהה יורד בהדרגה ובהתאם.

 

הצורך בביטוח חיים עולה על הפרק כאשר נוטלים משכנתא לרכישת דירה (או הלוואה אחרת), אותה חשוב לגבות בסכום ביטוח בגובה ההלוואה על מנת שלא להשאיר חובות ליורשים.

 

ניתן לרכוש גם ביטוח חיים כדי להבטיח סכום חסכון לילדים במקרה של, חלילה, פטירה.

 

בכל מקרה חיוני וחשוב לבצע בדיקה תקופתית של צרכי הביטוח ולהתאים את סכומי הביטוח על פי הצורך והשינויים שחלו בינתיים בתא המשפחתי.

 

נושא חשוב לא פחות הוא התאמה של שמות המוטבים (היורשים) לפי הפוליסה למצב הקיים. כך למשל, מי החל את הביטוח בעודו רווק ורשם את הוריו כמוטבים בפוליסה, קרוב לוודאי שירצה לשנות את שמות המוטבים בפוליסה לאחר נישואיו. הסיבה לכך, שאינה ידועה לרבים, היא שקביעת המוטבים בפוליסה גוברת במקרים רבים על קביעת היורשים לפי צוואה ועל כן אין מנוס מהתאמת הפוליסה ושינוי שמות המוטבים במקרה של נטילת הלוואה, נישואין, גירושין, לידה או פטירה.

 

יש לזכור שביטוח החיים מתייקר ביחס ישר לעלייה בגיל המבוטח.

 

בשוק הביטוח המקומי ניתן למצוא תכניות ביטוח שמתייקרות מדי שנה או מדי חמש שנים לעומת  תכניות שבהן כאשר המבוטח מגיע לגיל מסוים לאחר מספר שנות תשלום, הפרמיה לפי הפוליסה הופכת לפרמיה קבועה.

 

גלי כניסה מרבי: 68 שנים.

 
ביטוח

 

כל הזכויות שמורות